


600 ₴
Фреза радіусна кінцева твердосплавна — має високу твердість (90-91HRC), що дасть змогу обробити (різати) сталь із твердістю до 58(HRA) з огляду на необхідні режими різання.
Фреза зі сферичним кінцем дає змогу отримати поверхню гладкішою завдяки меншим вібраціям у процесі роботи. Ця фреза застосовується для нанесення U-подібного гравіювання (наприклад, тексту) на поверхню матеріалу, а також використовується у разі остаточного або попереднього оброблення 3 мірних об'єктів (залежно від величини найдрібніших елементів рельєфу). У разі остаточного оброблення такою фрезою твердих сортів дерева поверхня виходить полірованою й не потребує додаткового дороблення.
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки (10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Радіус | 2.5 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Твердий сплав |