

400 ₴
Пропоную до вашої уваги фрезу пальчикова, виготовлена з твердого сплаву (карбид вольфраму).Інструмент ї якості — перевірені часом, твердість і міцність інструмента висока, що дасть змогу різати гартовану сталь, з твердістю до 65 HRC. У наявності фрези діаметр від 1-20 мм довжина 50-150 мм.
Область застосування твердосплавних кінцевих фрез мабуть одна з найпоширеніших, це - термооброблені сталі, нормалізовані сталі, чавун, нержавіючі сталі і в'яжучі сплави, що містять нікель, матеріали на основі титану, алюміній і його сплави, інші кольорові метали.
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки(10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 4 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 0.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Твердий сплав |