

600 ₴
Область застосування твердосплавних кінцевих фрез мабуть одна з найпоширеніших, це - термооброблені сталі, нормалізовані сталі, чавун, нержавіючі сталі і в'яжучі сплави, що містять нікель, матеріали на основі титану, алюміній і його сплави, інші кольорові метали.
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки(10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Діаметр робочий | 3 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Основні | |
| Матеріал | Твердий сплав |