


Відправка з 02 травня 20262 200 ₴
Фреза для зняття фасок допомагає знизити ризик утворення задирок та мікротріщин, які можуть пошкодити матеріал та знизити його експлуатаційні властивості. Крім того, зняття фасок покращує зовнішній вигляд виробу, роблячи його привабливішим.
Твердосплавні фрези, що відрізняються підвищеною зносостійкістю та можуть працювати з жорсткими матеріалами, такими як нержавіюча сталь або титан. Вони застосовуються в промислових умовах, де потрібно знімати фаски з великих розмірів матеріалу або при роботі з особливо міцними металами. Фрези з покриттям PVD (фізичне осадження з парової фази) мають підвищену міцність і захист від перегріву. Такі фрези використовуються для високошвидкісного зняття фасок та підвищеної точності обробки.
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки(10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Основні | |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |