

1 200 ₴
DLC (алмазоподібне покриття), є найміцнішим оптичним покриттям. Воно відрізняється високою стійкістю до солей, кислот, лугів, більшості органічних розчинників. Висока механічна твердість і низький коефіцієнт тертя роблять дану плівку надзвичайно стійкою до абразивних впливів, а також збільшує термін служби інструменту і запобігають налипанню стружки на ріжучі кромки.
Фрези для алюмінію призначені для фрезерування в'язаних кольорових металів. Вони мають швидше заточення, на відміну від фрез зі сталі, що так само дає змогу їй легко видаляти стружку з зони різання. Також завдяки глибоким і полірованих канавок у фрези, ймовірність налипання матеріалу на фрезу мінімальна. Фреза виготовлена з твердосплавного матеріалу високої твердості — карбід вольфраму, що забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки(10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кут заточування | 30 град. |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Основні | |
| Матеріал | Твердий сплав |