



1 100 ₴
Фрези для алюмінію призначені для фрезерування в'язаних кольорових металів. Вони мають швидше заточення, на відміну від фрез зі сталі, що так само дає змогу їй легко видаляти стружку з зони різання. Також завдяки глибоким і полірованих канавок у фрези, ймовірність налипання матеріалу на фрезу мінімальна. Фреза виготовлена з твердосплавного матеріалу високої твердості — карбід вольфраму, що забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки (10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Дерево, Метал, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кут заточування | 30 град. |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Основні | |
| Матеріал | Твердий сплав |