



Відправка з 03 квітня 20261 300 ₴
Твердосплавні фрези значно перевершують швидкорізальні аналоги по довговічності, швидкості різання та точності обробки. Їх застосування на ЧПУ верстатах дозволяє скоротити час обробки, підвищити якість деталей та знизити витрати на інструмент.
Якість даних фрез висока- краще співвідношення ціна -якість!
Постійним клієнтам скидки (10%) гарантуємо!
Наявність фрез на складі а також ціни ви можете уточнити в телефонному режимі
Звертайтеся, ми завжди раді співпраці з вами -0972753326
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Основні | |
| Матеріал | Твердий сплав |