

Відправка з 02 травня 20261 100 ₴
Пропоную до вашої уваги фрезу пальчикова, виготовлена з твердого сплаву (карбід вольфраму).Інструмент ї якості — перевірені часом, твердість і міцність інструмента висока, що дасть змогу різати гартовану сталь, з твердістю до 60 HRC. У наявності фрези діаметр від 1-20 мм довжина 50-150 мм.
Фрези кінцеві твердосплавні призначені для фрезерування площин, уступів, пазів і т. д. Фрези застосовується для чистової і напівчистової обробки конструкційних і легованих сталей, чавуну, жароміцних важкооброблюваних сталей і сплавів
Постійним покупцям — знижка гарантується.
Звертайтеся — ми завжди будуть раді вам допомогти.
-Костянтин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BEST CARBIDE CUTTING TOOLS, INC. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 7 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Основні | |
| Матеріал | Твердий сплав |