
555 ₴
Фреза UPG0404 D4.0*4T HRC60 DHF
Діаметр хвостовика 6 мм
Наявність розмірів і ціни ви можете уточнити зателефонувавши нам.0972753326
Звертатися ми завжди раді співпраці
підходить для оброблення вуглецевих і легованих сталей із твердістю до HRC60 Також підходить для оброблення чавунів і неіржавких сталей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DHF |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |